Zespół

Jesteśmy dla Ciebie. Poznajmy się bliżej!

Zespół Property & Capital Advisors  to ludzie z pasją, których najważniejszym celem jest zadowolenie klientów, z którymi mamy okazję współpracować. Dla nich ciągle się edukujemy, a swoją pracę dostosowujemy do wymagań i zmian, jakie stawia przed nami rynek.


Zespół Doradców:

Radosław Zaręba

  • Prezes Zarządu
  • Manager ds. Inwestycji 

Zagraj ze mną swoją najlepszą finansową partię szachów!

Makler Papierów Wartościowych (lic. 3406) i Certyfikowany Doradca EFG. Doradca finansowy z ponad 13-letnim doświadczeniem w branży.

Na co dzień zarządza Zespołem PCA z iście szachowym zacięciem, jak przystało na zawodnika z tytułem Kandydata na Mistrza!

Prywatnie mąż i ojciec dwójki dzieci. Pasjonat tenisa ziemnego.

+48 793 023 688

radoslaw.zareba@pcadvisors.pl

Linkedin

Bożena Fiuk

  • Manager ds. Inwestycji 

Kto postępuje nienagannie, postępuje bezpiecznie

Jeżeli racjonalnie inwestujesz możesz być świadomy, że Twoje pieniądze pracując przynoszą korzyść dla Ciebie i innych. Jako Doradca i Inwestor indywidualny z kilkunastoletnim doświadczeniem, doceniam wartość bezpiecznego inwestowania.

+48 501 741 117

bozena.fiuk@pcadvisors.pl

Linkedin


Mateusz Zieleniewicz

  • Manager ds. Inwestycji 

Giełda to miejsce, gdzie bogactwo przechodzi od niecierpliwych do cierpliwych Warren Buffet.

Wcale nie chodzi o to, by inwestować na giełdzie. Ten cytat pokazuje prawa popytu i podaży. Aktywa, tak jak gałęzie gospodarki, cechują się ryzykiem koniunkturalnym – czasami wzrosty, czasami spadki. Jednak nieruchomości, w przeciwieństwie do papierów wartościowych, gdy ceny rynkowe nieruchomości nie są dla nas atrakcyjne, możemy z nich korzystać.

+48 514 124 403

mateusz.zieleniewicz@pcadvisors.pl

Linkedin

Zespół Back Office:

Jarosław Kostrzewa

  • Główny Analityk Rynku Kapitałowego

Z rynkiem kapitałowym związany od początku swojej kariery zawodowej, czyli od 1991 roku.

Był jednym z pierwszych pracowników Biura Maklerskiego Banku Zachodniego S.A. we Wrocławiu (obecnie Santander Bank Polska S.A.), które pomagał tworzyć i w którym pracował w latach 1991-1997 na stanowisku Maklera Papierów Wartościowych, upoważnionego do działania na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, a także jako Kierownik Zespołu Zleceń, Analityk Papierów Wartościowych i Doradca Inwestycyjny. 

Autor popularnego cyklu artykułów dla Inwestorów -  Z Pamiętnika Głównego Analityka

W wolnym czasie uprawia wędkarstwo muchowe.

Diana Pawłowska-Popiel

  • Członek Zarządu ds. Organizacyjnych

Zna odpowiedź na nawet najtrudniejsze pytania i nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. W pracy odpowiada za instrukcje i procedury, które pomagają zamknąć procesy w ramy działania, dba również o przygotowanie oferty do sprzedaży, łącząc ze sobą wszystkie zaangażowane osoby. 

Jej motto w pracy to: rzeczy trudne załatwiamy od ręki a na cuda trzeba chwilę poczekać.

W życiu prywatnym jest świetną organizatorką i uwielbia książki z zagadkami w tle stąd żadne wyzwanie nie jest dla niej przeszkodą. 

Monika Sputa-Kilian

  • Koordynator Marketingu i PR

Skupiona na skuteczności i działaniu, nie tracąc przy tym radości z pracy. Zdobyte doświadczenie w agencji marketingu internetowego wykorzystuje w codziennej pracy. Różnorodność prowadzonych projektów nauczyła ją, że czasem warto postawić na nieszablonowe rozwiązania.

Tworzy i wdraża strategie komunikacji, przygotowuje kreatywne treści i mailingi, dba o wizerunek marki, koordynuje działania reklamowe, prowadzi profile w mediach społecznościowych. Strategiczne ramy wypełnia kreatywnością i innowacyjnością.

Jest ciągle w ruchu: biega, jeździ na rowerze, pływa. Miłośniczka skandynawskich kryminałów. W wolnym czasie składa origami, ucząc się przy tym cierpliwości. 


Kontakt z nami